От экономичных дачных домов

      до респектабельных особняков

<

Головна

 

 


ДЕРЕВ’ЯНІ БУДИНКИ

Будівництво зрубів – дерев’яних будинків, ресторанів, лазень, альтанок ми пропонуємо: з оциліндрованих колод, профільованого бруса, дикого лісу. У своїй роботі (за бажанням замовника) використовуємо карпатську смереку (ялина), або сосну з північних районів України. Виконуємо увесь цикл робіт: від фундаменту до здачі під ключ. Понад 10-ти річний позитивний досвід роботи у цій сфері дозволяє нам стверджувати: будувати якісно - не обов’язково дорого. Ми цього досягаємо завдяки вдосконаленому процесу будівництва, маємо надійні можливості по заготівлі та виробництву лісоматеріалів у необхідних обсягах, не залучаємо до процесу посередників, рівень наших цін на 10-20% нижчий аналогічних пропозицій. Підтвердженням цього є об’єкти збудовані нами у багатьох областях України та збережені добрі стосунки з Замовниками.

Дерево - надзвичайно живий матеріал, найкорисніший та екологічний для людини. Стіни дерев’яного будинку «дихають» - пропускають повітря, саме тому у дерев’яному будинку людині завжди легко дихається, а вологість і кисневий баланс підтримуються на оптимальному рівні, що забезпечує комфортність проживання. Слід також пам’ятати про те, що в дерев’яному будинку тепло взимку та прохолодно влітку. Вигляд структури дерева індивідуальний та неповторний - приваблює погляд, приносить відчуття спокою та рівноваги. Саме тому будинки з дерева здійснюють найсприятливіший вплив на організм людини, проживаючої у такому будинку, та продовжують її життя.

Крім того будівництво з дерева економічно дуже вигідне. Для дерев’яних (оскільки конструкція порівняно легка) будинків не потрібно зводити потужних фундаментів - у більшості випадків можна обійтися стовпчастим або стрічковим мілкозаглибленим фундаментом - що значно економить кошти замовника. За теплоізоляційними характеристиками стіни з дерева у 4,5-5 разів перевищують цегляні тієї ж товщини, тому витрати на опалення значно зменшуються.

Основною перевагою дерева як будівельного матеріалу вважаються його міцність і довговічність. Використання сучасних засобів захисту та оздоблення деревини дозволяє значно збільшити довговічність будівлі у кілька разів. Збереглося багато прикладів дерев’яного будівництва, коли без застосування особливих засобів захисту деревини, через багато років ми маємо можливість бачити творіння рук вправних майстрів.

Монастир св. пр. Іллі дерев'яна дзвіниця дерев'яні споруди недорого
м. Яремче, монастир св. пр. Іллі
споруда 1938 р.
Івано-Франківська обл., с. Делятин
споруда 1785 р.

Гідне продовження вікових традицій

замовити дерев'яний будинок будівництво дерев'яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків за низькими цінами Будівництво дерев'яних альтанок

Телефонуйте!

(095) 052-74-98, (093) 502-73-09, (067) 965-77-57

Будь ласка, попередньо домовтеся про зустріч з нашими менеджерами
за телефонами вказаними вище.

Працюємо по всій Україні