Технологія і виробництво
Карпатська Ялиця. Ми даємо друге життя лісу
Роботу над проектом ми починаємо з розрахунку кількості матеріалів, створення робочих креслень: планів, розрізів, тривимірної моделі майбутнього будинку, все це робиться з використанням спеціальних програм. А за необхідності до роботи залучаються професійні архітектори та дизайнери. Такий підхід до справи дозволяє максимально врахувати побажання замовника, і уникнути надалі неприємних моментів пов’язаних з недостачею матеріалів, простоями та іншими помилками.
Зведення будинку починається з укладання першого обв’язувального вінця, за бажанням замовника часто застосовуємо дуб до 120 мм (це так званий трам), що сприяє в подальшому правильній усадці зрубу, крім того дуб у першому вінці - надійний захист від можливих негативних наслідків: дії вологи на стіни будинку, впливу біологічних факторів (цвіль, комахи), компенсація можливої нерівномірної усадки фундаменту. Перед укладанням колоди обов’язково просочуються базовим покриттям, що забезпечує надійний захист колод від почорніння (синяви), цвілі, до моменту остаточного фарбування зовнішніх стін будинку. Збірка будинку здійснюється на дубові нагелі. На цьому ж етапі в колодах свердляться отвори та шурфи, заводиться металорукав для подальшого прихованого прокладання електропроводки.
Після зведення стін будинку збирається кроквяна система даху, та здійснюється укладання самої покрівлі, за бажанням замовника це можуть бути: хвилясті листи ондуліна, металочерепиця, бітумна або керамічна черепиця, дерев’яний ґонт, очеретяна покрівля.
Відпрацьована нами технологія дозволяє за необхідності вести практично безперервний процес будівництва. Після зведення каркаса та даху можемо розпочинати внутрішні роботи: розводку інженерних комунікацій, облаштування стель і підлог, встановлення вікон і дверей. Причому при встановленні вікон і дверей ми обов’язково робимо установку обсад прорізів, що дозволяє звести до мінімуму негативні наслідки усадки зрубу. Зведення будинку у 150 м.кв від фундаменту до даху включно становить від 2-х до 3-х місяців.
Після будівництва каркас зрубу піддається усадці, в літні місяці при висоті стелі у 2,8 м усадка становить: 7-10 см, протягом 3-4-х місяців. Тільки після цього процесу часткової усадки та усушки колоди можна розпочинати шліфування та фарбування. На цьому ж етапі можна провести за необхідності додаткову, часткову конопатку стін, забивання тріщин. У наступні рік-два процес усадки сповільнюється та практично не помітний.
На завершальному етапі здійснюється оздоблення зрубу. У своїй роботі ми віддаємо перевагу матеріалам для фарбування, просоченням, лакам фірми Remmers (Німеччина). Використання цих матеріалів дозволяє надійно захистити дерево та створювати інтер’єри на будь-який смак. Багатство інтер’єру надають різьблені елементи: лиштви, балясини, усе це до снаги нашим майстрам.
Різьблені лиштви на вікнах |
|
Дерев’яна лиштва у поєднанні з м/п вікном Стіни пофарбовані з подальшим покриттям восковим просоченням Шви герметизовані герметиком |
Варіант розпису зрубів |
Варіант розпису зрубів |
Телефонуйте!
(095) 052-74-98, (093) 502-73-09, (067) 965-77-57
Будь ласка, попередньо домовтеся про зустріч з нашими менеджерами
за телефонами вказаними вище.
Працюємо по всій Україні