(067) 965-77-57

drevdominfo@ukr.net


 

(067) 965-77-57

 

 

Дерев'яний будинок під ключ, ціна, Україна

В Україні, ціна дерев'яного будинку під ключ є не такою високою, як може здатися. Особливо, якщо Ви вирішите порівняти вартість аналогічного будинку з цегли або інших матеріалів. Однак, в порівнянні з ними, дерев'яні споруди мають неймовірно комфортний вигляд і високу зручність для проживання.

Дерев'яний будинок під ключ, ціна УкраїнаНаша фірма орієнтується на виробництво дерев'яних будинків в Україні (під ключ), ціна яких не перевищує ринкової вартості інших аналогічних споруд від конкурентів. Але в той же час, ми пропонуємо дійсно якісне будівництво з використанням природних матеріалів, з проведенням усіх етапів будівельних робіт. В ціну дерев'яного будинку в Україні під ключ входить і розрахунок планування, і вартість матеріалів, і будівельні роботи.

Найважливішим етапом будь-якого будівництва виступає вибір будівельних матеріалів, адже саме ними буде визначатися розмір, форма і колір вашого будинку. Для побудови дерев'яних будинків під ключ в Україні, ціна яких буде залежати від площі будівлі, можна підібрати потрібний матеріал: смереку чи сосну, що видобуваються в північних районах нашої країни. А так, як дерево легше, ніж інші матеріали, що використовуються в будівництві, то такі будівлі не вимагають потужного фундаменту, а отже цей варіант може бути навіть вигідніше, ніж такий же, цегляний варіант.

Ми пропонуємо не тільки повний список матеріалів для споруди, а й послуги з повноцінного  зведення дерев'яного будинку під ключ (ціна) в Україні.

Ми повністю, самостійно здійснюємо всі етапи зі зведення дерев'яного будинку під ключ. Ціна (Україна) наших послуг значно нижче, ніж у більшості компаній-конкурентів, тому часто вибирають саме нас, для проведення таких робіт.