(067) 965-77-57

drevdominfo@ukr.net


 

(067) 965-77-57

 

 

КАРКАСНИЙ БУДИНОК

Якісні КАРКАСНІ БУДИНКИ від компанії Древ Дом Строй:

Приклади наших робіт:

Ціна каркасного будинку:

Каркас Під Ключ Преміум
1. Фундамент: А) стовпчатий-монолітний або свайний з дерев’яною утепленою платформою, чорнова підлога з OSB або ЦСП. Б) залізобетонний з ростверком та монолітною плитою в яксті основи підлоги. Закладні гільзи для вводу інженерних мереж
2. Домокомплект: зовнішні стіни: брус 50*150 + утеплення 150/200/250,
перегородки брус 50*100/150 + звукоізоляція, міжповерхові перекриття брус 50*200+ звукоізоляція та чорнова підлога з OSB або ЦСП. Крокв’яна система з утепленням 150/250 мм.

3. Покрівля: Металочерепиця тов 0,45 або бітумна черепиця , підшивка звісів покрівлі металопрофіль або дерев’яна вагонка. Водостічна система ПВХ-Bryza
4. Фасад: дерев’яний фальшбрус / декоративна штукатурка / вініловий сайдинг / фіброцементний сайдинг
5. Вікна та вхідні двері: вікна металопластикові 5-ти камерний профіль, склопакет 2-х камерний з енергозбереженням, відливи та підвіконня. Вхідні двері металеві утеплені 2- замки виробництва Україна.
Установка по технології «ТЕПЛИЙ МОНТАЖ»
6. Облаштування терас та балконів: несуча платформа, терасна дошка, колони, огородження, перила
7. Внутрішнє оздоблення: обшивка стін та стелі імітацією бруса /вагонкою, гіпсокартоном
8. Електромережа: розводка ел.проводки (кабель ВВГ нг, підрозетники) електрощит та автомати, заземлення без врахування кінцевих приладів.
9. Водопостачання та каналізація: розводка мережі з виходами на точки споживання
10. Вентиляція: прокладка вентиляційних каналів для кухні та санвузлів
11. Опалення: розводка мережі радіаторів та теплої підлоги, котел газовий / електричний, або тепловий насос
12. Чистове оздоблення: малярні роботи по гіпсокартону, плиточні роботи, установка кінцевих електричних та сантехнічних приладів, чистове покриття підлоги – ламінат, паркет, дошка та інше. Сходи між поверхами. Оздоблення цоколю фундаменту, відмостка біля будинку. Септик
Ціна за 1 м.2 /грн Від
11 000
Від
15 000
Від
19 000


Енергоефективність

На сьогоднішній день вимоги з енергоефективності згідно СНіП, визначаються коефіцієнтом опору теплопередачі R стін, даху, вікон, перекриттів та інших конструкцій будівлі, нормативні значення складають

  • R = (для зовніш стін) 3,30
  • R = для даху та перекриття 4,95
  • R = для вікон 0,75

У наших будинках ці показники суттєво перевищують нормативні, каркасні будинки вважаються найбільш енергозберігаючою технологією.

надійність:

  1. звукоізоляція до 50 ДБ,
  2. сейсмостійкість до 8 балів за шкалою Ріхтера
  3. термін експлуатації не менше 50 років (гарантія за договором на несучий конструктив 10 років)
  4. Побудований нами будинок відповідає всім Будівельним Нормам і Правилам, прийнятим в Україні (СНіП).

Стислі терміни будівництва: будівництво каркасного будинку займає 2-4 місяці, причому можна будувати в будь-який час року


Конструктивні рішення:

1. Проектування:

Основними нормативними документами для проектування та будівництва каркасних будинків на сьогодні є:


Свод правил каркасного домостроения

CANADIAN WOOD-FRAME HOUSE CONSTRUCTION

Російський «Свод правил….» фактично є частково переведеним та адаптованим документом на основі Канадських Норм.

Проектування починається з  вибору  та  затвердження  плану  поверхів, площі  приміщень, далі  іде розробка  архітектурної частини, варіанти оздоблення фасаду, робочі креслення та розрахунки. Найбільш вдалим варіантом  є, коли замовник обирає за базовий варіант якийсь ескізний проект а далі ми адаптуємо його під  потреби та  вподобання замовника.

Ми надаємо повний комплект документації необхідний для узаконення будинку.

Важливим етапом проектування є створення зовнішньої візуалізації будинку, зазвичай у процесі роботи ми пропонуємо Замовнику декілька варіантів на  розгляд, у подальшому  це  дозволяє  суттєво економити час та гроші  при  виборі оздоблювальних  матеріалів, Замовник отримує чітку уяву як буде виглядати майбутній будинок.

Приклади візуалізації:


У випадку замовлення будівництва клієнт отримує проект безкоштовно


Основні конструктивні вузли каркасного будинку:

2. Фундаменти:

Для каркасного будинку у більшості випадків достатньо використати відносно прості та недорогі типи  фундаментів: стовбчаті/свайні  або свайно  ростверкові  з  монолітною  плитою, не глибокого закладання.

Процес  будівництва стовпчатого / свайного фундаменту:

  • Розбивка на ділянці
  • Облаштування свердловин заливка залізобетонних стовпчиків або вкручування гвинтових металевих свай (геошуріпів)
  • Монтаж несучої платформи, у більшості  випадків з дерев’яного брусу.Поверху цієї платформи  розстеляється  металева  оцинкована сітка  як захист  від  гризунів. У подальшому  монтується  цокольне  перекриття  (див  нижче)  з утепленням 200мм та  чорновою  підлогою  з  OSB / ЦСП.- що у майбутньому являється основою для чистового  покриття  -  ламінату, паркету, плитки та інше. У подальшому  такий  фундамент  зовні  обшивається  і декорується  під   плитку /камінь та інше.

Свайноростверковий фундамент з монолітною плитою являє собою стовпчатий фундамент до якого добавляється  залізобетонний ростверк (мілко заглублена  з/б  стрічка) по  периметру та армована  бетонна плитаяка  служить основою  для  підлоги 1-го  поверху.


3. Каркас та утеплення:

Для побудови каркасу ми використовуємо підсушені соснові пиломатеріали оброблені розчином - вогнебіозахист. Згідно діючих норм матеріали мають бути січенням 50х150 – для стін, 50*200/250 - балки та крокви. У випадку необхідності при перекритті великих «прольотів» можуть бути використані: клеєний брус, металева балка або дерев'яні ферми, які дозволяють перекривати «прольоти» до 30м без підпірних колон.

Для утеплення використовуємо мінеральну вату від провідного європейського виробника ROCKWOOL - продукт сертифіковано в Україні та відповідає усім вимогам по технічним характеристиках та екологічності.


Rockmin

Гігієнічний висновок

Сертифікат відповідності

Група горючості

Для будинків з постійним проживанням товщина утеплювача для стін та перекриття рекомендується 200мм, для даху 250мм, для перестінків 100-150мм мінвати - для звукоізоляції. Мінвата укладається в декілька шарів зі зміщенням,bперехресним способом, такий спосіб укладки дозволяє перекрити усі можливі місточки холоду та забезпечити низький рівень споживання енергії для обігріву. Т За нашими практичним дослідженнями для обігріву 2-х поверхового будинку площею 100 м.кв достатьо використати електрокотел потужністю 6-9 кВт, або декілька настінних електроконвекторів відповідної потужності. При бажані клієнта можливо збільшити товщину утеплення до 300-х мм.4. Дах:

Для каркасних будинків можна використати будь-яке покриття даху: металочерепиця, бітумна черепиця ,фальцеві панелі, керамічна черепиця, плоска покрівля з ПВХ мембрани. Найбільш популярними являються металочерепиця або бітумна черепиця. Ми рекомендуємо використовувати металочерепицю товщиною не менше ніж 0,45-0,5мм, під бітумну черепицю обов’язково є використання підкладочного килиму та шару з OSB тов 10-12мм. Покрівля з металочерепиці є найкращим варіантом по ціні. Для підшивка звісів (софіту) покрівлі зазвичай використовується сайдинг ПВХ або металевий, або дерев’яна вагонка. Часто для мансардних поверхів встановлюються дахові /мансардні вікна.


5. Вікна та двері:

Вхідні двері ми пропонуємо металеві, утеплені, з декоративними накладками. Вікна металопластикові по ціновій категорії середньої та вище, 4-5 камерний профіль, 2-х камерний склопакет, ламінація. Обов’зково використовується схема «ТЕПЛИЙ МОНТАЖ».


6. Фасад:

Фактично можливо використовувати будь-які які матеріали та  їх комбінації: обшивка деревом, металевим або вініловим сайдінгом, декоративна  штукатурка, та  інше.


7. Інженерні мережі:

Електрика: обов’язковим є використання металорукава, кабелів типу ВВГ нг – відповідного січення, якісних автоматів захисту, та заземлення .

Опалення: використовуються будь – які системи опалення, найбільш поширеними є водяна система радіаторів та тепла підлога. В якості джерела енергії використовуються котли електричні /газові /твердопаливні. Як варіант для невеликих будинків сезонного проживання достатньо настінних електроконвекторів та електричних систем «тепла підлога». Частими випадками стало використання теплових насосів.

Вентиляція: у більшості житлових будинків можна обійтись варіантом встановлення примусової витяжки у санвузлах та на кухні, прокласти канали для природньої вентиляціїї технічних приміщень, у всіх інших житлових кімнатах у такому випадку повітрообмін проходить через вікна та двері. Такий підхід не передбачає значних фінансових витрат.


При бажанні Замовника можливе встановлення і більш складних систем з використанням рекуператорів та автоматичного регулювання.

8. Внутрішнє  оздоблення: 

Найбільш популярними  матеріалами для  оздоблення стін та  стелі є гіпсокартон та дерев’яна вагонка, імітація брусу, часто  ці  матеріали  комбінують. Для внутрішнього фарбування по дереву використовуємо  професійні  фарби та  лазурі: Adler, Remmers, Impra.

Також  можливо  використовувати  будь-які  інші сучасні матеріали, натяжну стелю, та  інше.Популярні проекти та ціни, дивитись >>